izmir oto kiralama Hakkında Gerçekler AçığaRezervasyon e-eğilimli ve SMS konfirmelerinde daire yetkilimiz ve çökertme telefonlarını bulabilirsiniz. Bu telefonlara 24 vakit ulaşabilirsiniz.

Fener’e 500 metre mesafedeki Ağlayan Kayalar Şile’ye gelenleri epey şaşırtıyor. Karşı sağlam çok söylence anlatılan Ağlayan Kayalar, taşların arasından akan sular cihetiyle ağlayan bir insana benzetiliyor. Burada kâin plajdan denize girilebildiği kabilinden civarda piknik alanları da bulunuyor.

Sixt, 1,500'den şu denli pop gezi noktasındaki ofis ağı ile Avrupa'daki en büyük meyanç kiralama şirketlerinden biridir. Esir limanında veya şimendifer istasyonunda kiralık bir arabaya ihtiyacınız olursa Sixt size en iyi çözümü sunacaktır. Bütün ofislerimizden çok çeşitli Premium meyanç ve servislerden yararlanabilirsiniz.

?Bir varmış bir yokmuş, her insanın gülümsediği bir şehir varmış? niteleyerek anlatılmaya serlanabilecek, masalsı bir kıyı kenti İzmir? 8000 yıllık zamanı ve biryoğun medeniyete aşiyan sahipliği yapmış olması masallar kadar kadim bir mazie ehil olduğunu adeta demıtlar özellikte. İzmir; zamanı binaları, atak şehir yaşamı ve kartpostallardan fırlamışçkakımına adamakıllı manzaralar sunan plajları kendi bünyesinde en leziz şekilde harmanlıyor. Dünyanın 7. koca harikası olan Artemis Tapınağı ve İncil bile adı sabık 7 kiliseden 3 ü İzmir sınırları içinde konum alıyor. Dinamit verici bir tarih yolculuğuna çıkmak isteyenleri bekleyen başka duraklar ise Bergama, Efes, Kemeraltı, Konakçı Ortalıkı diye mekânıp gidiyor. Ege Denizi?ne olan 629 kilometrelik yakası ile de elan enerjik faaliyetlere istek vermiş olanlara geniş bir sutaş sporları yelpazesi sunuyor.

Sixt rent a car olarak, Adnan Menderes Havalimanınında gelen yolcu salonunda hizmet vermekteyiz. Binadan dışarı çıkmadan sağlama döndüğünüzde Vakıfbank'ı geçyufka turuncu ofisimizi görebilirsiniz.

Ege’bile bulunan ve tarihin en dobra örneklerinden biri olan Efes Antika Şehri, helenistik dönemden hasetmüze ulaşmış muazzam bir kültürel mirastır. İzmir’in Yığınçuk ilçesi sınırları içinde bulunan antik kenti yaz döneminde gezmeye hüküm verirseniz, kesinlikle celi renk ve sıkıntı kıyafetler giymenizi, güneşten ve sıcaktan korunmak dâhilin gereken önlemleri almanızı referans ederiz.

Kadıköy’den ortalama 35 km uzaklıktaki Imik’la Karadeniz’in kesişme noktasındaki Beykoz’da mevcut Rum Feneri bir ahir durağınız olur. 1834 senesinde ümük’a giren gemilere muamele izhar etmek sinein yapılan ve mahalleye adını veren 19 m yüksekliğindeki fener orijinal görünümünden tek şey kaybetmemiş.

Pandora Boşlukç Kiralamanın Size özel yapacağı indirimleri kaçırmamak için üye olun, kampanyalardan siz de yararlanın !

Hatta ayırtma@sixt.com.tr e-posta adresimiz ile de bize ulaşabilir, taleplerinize kesik sürede cevap düzenırsınız. Dünyanın dört bir nispetle mevcut 105'den aşkın ülke ve 4,000’i çok kiralama ofisinde BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Ford ve öteki üstün izmir araç kiralama açıklıkç markaları ile buluşturmaktan benlik duymakla müşterek siz saygınlık müşterilerimize en haklı seçimi yapmanızı katkısızlayarak en birinci sınıf deneyimi bizimle hayatınız sinein bütün çabamızla çallıkışıyoruz.

Türkiye’nin en yüce üçüncü şehri olan İzmir, kepezlarla çevrili muhteşem bir haliç etrafında konumlanmış bir sahil kentidir. Tipik bir Akdeniz şehri atmosferine sahip olan İzmir’in zamanı binlerce sene öncesine dayanmaktadır. İzmir, sitemiz geniş bulvarları, palmiye ağaçları, dü katlı ve cumbalı ananevi evleri, zamanı camileri ve kiliseleriyle makro rağbet gören ve ister yerli ister izmir araç kiralama yabancı milyonlarca görüşmeçoflaz kendine çeken önemli bir gezim merkezidir.

İzmir'bile oto kiralamada son teklifler. Online rezervasyon yaptığınızda ve ödediğinizde İzmir'bile oto kiralama derunin büyük hesaplı fiyatlar.

Çitlerle çevrili geniş alanlarda gezen tayları, tavuskuşlarını, geyikleri ve elan pek çok hayvanı görebilirsiniz. Henüz sonra köyün en esbak evi olan Zosia Teyze’nin Andaç Evi’ni görüşme ederek Polonezköy’ün sabık günlerine seyahat edebilirsiniz.

İzmir Efes Meryemana Şirince şoförlü fasılaç kiralama ve şehir turu ile Veli bölgesinin antik dünya kapıları sizlere açılmaktadır.  Sizlerinde emniyetliği düşünülerek seyahat sigortası örgülamaktadır. Acente ise sizlere eşlik etmekle beraberinde yolculuk boyunca rahatça etmeniz bağırsakin ellerinden geleni yapmaktadır. Dolaşma fiyatları siz değerli ziyaretçilerimizin bütçenizi bile bile ayarlanmakta ve hiçbir masraftan kaçınılmamaktadır.

Veli’nin en majör şehri İzmir’de alan saha Adnan Menderes Havalimanı, İzmir uçuşlarının yegâne merkezi, Ege Bölgesinin en büyük hava meydanıdır. Türkiye’deki geçici adetlarına nazaran bile İzmir Adnan Menderes Havalimanı, ülkemizin en kalabalık dördüncü havaalanıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *